Kedro namai
lt

Terasos

Kanadietiškasis raudonasis kedras turi unikalių natūralaus priešinimosi drėgmei, vabzdžių daromai žalai, savybių. Kanadietiškojo raudonojo kedro mediena yra viena stabiliausių ir patvariausių medienos rūšių, todėl terasos ilgą laiką išlieka tiesios ir plokščios, neišsikraipo. Terasos struktūros yra tvirtos ir dėl specialios konstravimo technologijos - „tylios“. Ilgaamžiškumas bei galimybė būti integruojamoms bet kokiame landšafte - pagrindinės „Lindal“ terasų savybės.


Technologijos

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai