Kedro namai
lt

Technologijos

Kanados raudonasis kedras

Kedras – stabiliausia spygliuočių rūšis. Kanados kedro struktūra yra ilga, tiesi ir grūdėta, todėl mediena nesikraipo, nesiriečia, nenusėda ir nesusitraukia. Kedro mediena yra pripažinta viena tinkamiausių medžiagų lauko struktūrų statybai. Kad medis būtų tinkamai paruoštas, jį reikia džiovinti ilgesnį laiko tarpą.

Kanados raudonasis kedras
Kanados raudonasis kedras
Džiovinimas specialiose krosnyse
Džiovinimas specialiose krosnyse
Raudonojo kedro tašai
Raudonojo kedro tašai

Taigi apdirbant medį, taikoma patentuota džiovinimo sistema — Kanadietiškas raudonasis kedras džiovinamas specialiose krosnyse. Tokia džiovinimo technologija sumažina drėgmę esančią medyje, taip pat beveik neleidžia medžiui kraipytis, riestis, nusėsti, susitraukti. Po šio džiovinimo medienoje išlieka tik vertingi, kvapnūs kanadietiško raudonojo kedro aliejai.

Statybų technologijos

„Lindal“ siūlo įvairių tipų statymo sistemas, pritaikytas ekologiškai ir ekonomiškai namų statybai. Klientas turi galimybę, pagal savo individualius poreikius ir „kišenę“, pasirinkti tokią sistemą, kuri jam yra priimtiniausia.

Tylios grindys (Silent Floor®)
Tylios grindys (Silent Floor®)
Kedro šerdies langų rėmai
Kedro šerdies langų rėmai
Drėgmei atsparios terasos
Drėgmei atsparios terasos

Per visus savo gyvavimo metus „Lindal“ taip ištobulino savo namų technologiją, jog tapo vienintele įmone rinkoje, kuri savo produkcijai gali siūlyti viso gyvenimo garantijas.

Energiją tausojantys namai

„Lindal“ statybos namuose energijos sąskaitos nepalyginamai mažesnės. Tokio tipo namų konstrukcijos pasižymi gyvenamosiomis patalpomis į pietinę ir mažais langais į šiaurinę pusę. Kedro pagalba sukaupta saulės energija padės sumažinti sąskaitas už šildymą.

Lindal konstrukcijos pastogė
Lindal konstrukcijos pastogė
Low E Argon stiko paketai
Low E Argon stiko paketai
Kedro dailylenčių apdaila
Kedro dailylenčių apdaila

Vasarą speciali „Lindal“ konstrukcijos pastogė, suderinta su namo pirmagalio vitrininiais langais, neleidžia karštiems saulės spinduliams įkaitinti namo vidaus. Tuo tarpu žiemą, saulei esant žemesniame taške, čia patenka pakankamas šilumos ir šviesos kiekis.

Architektūra ir stilius

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves. Sistema yra ypatinga tuo, kad išlaisvina didelę dalį sienų nuo apkrovos, be to atveria didelius apšviestų erdvių plotus. „Lindal“ siūlo įvairios architektūros ir konfigūracijos statinius.

Dideli vitrininiai langai
Dideli vitrininiai langai
Dinamiškos formos
Dinamiškos formos
Erdvios patalpos
Erdvios patalpos

„Lindal“ siūlo tris savitus apdailos stilius: klasikinę, tradicinę ir antikvarinę apdailą. Apdailos paketą sudaro grindjuostės, durų ir langų apvadai bei palangės.
Jei iškilo klausimų ar norėtumėte detalesnės informacijos, prašome kreiptis:
Savanorių pr. 339A, LT-50119 Kaunas, Lietuva
Tel.nr. +370 617 15000
El. paštas: info@kedronamai.lt

Viso gyvenimo
garantija

Laiko patikrintas „Lindal“ projektavimas, dizainas, inžinerija, medžiagos tapo kompanijos sėkmės pagrindu. Pasitikime savo jėgomis ir esame užtikrinti savo darbo kokybe, todėl klientams suteikiame neribotą garantiją mūsų produkcijai nuo bet kokių konstrukcijos defektų.
Tai geriausia garantija visoje statybų industrijoje. Turėdami tai, būsite saugūs - žinosite, kad „Lindal“ kompanija jums padės bet kada.

Lindal Elements kolekcija

Nauja Lindal Elements namų kolekcija – Tai modernaus dizaino mediniai namai, kur maži, atsitiktine tvarka išdėstyti langai pakeisti į aukštus langus per visą dviejų aukštų sieną iki pat stogo.

Sveikų namų statyba

Esame įgaliotas Lindal atstovas Lietuvoje ir Europoje. Turime sukaupę ilgametę patirtį statybų srityje. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Galime pasiūlyti namo statybą „nuo...iki rakto“. Naudojant mūsų statybos medžiagų komplektą ir technologiją gyvenamąjį namą pastatysime per 3-5 mėn. laikotarpį , namo laikančiosioms konstrukcijoms suteiksime išskirtinę garantiją.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai