Kedro namai
lt

Sienų tipai

Dailylenčių apdailos siena

Stogo apkrovos perleidžiamos sijoms ir atramoms, užtikrinant statinio karkasinį stabilumą. Karkasas tarp ramsčių užpildomas šilumos izoliacine medžiaga. Išorinės sienos sumontuojamos klijuotos medienos lakštais. Lauko siena pritvirtinama difuzine membrana, vidaus siena garo izoliacine membrana ir užbaigiama kedro medienos apdaila. Kiti galimi būdai vidaus apdailai: gipso kartono apdaila, kedro medienos ir gipso kartono apdailos deriniai.


A - kedro medienos apdaila, B - difuzinė membrana, C - klijuotos medienos lakštai, D - mediniai tašai, E - šilumos izoliacinė medžiaga, G - garo izoliacinė membrana, F - kedro medienos apdaila.


Tašo - dailylentės siena

Lauko sienai naudojamas kedro masyvo tašas (10 cm). Karkasas tarp ramsčių užpildomas šilumos izoliacine medžiaga. Vidaus siena pritvirtinama difuzine membrana ir užbaigiama kedro medienos apdaila. Kiti galimi būdai vidaus apdailai: gipso kartono apdaila, kedro medienos ir gipso kartono apdailos deriniai.


A - kedro masyvo tašas, B - mediniai tašai, C - šilumos izoliacinė medžiaga, D - kedro medienos apdaila.


Dvigubo tašo siena

Lauko ir vidaus sienoms naudojamas kedro masyvo tašas (2x10 cm). Tarpas tarp tašų užpildomas šilumos izoliacine medžiaga.


A - kedro masyvo tašas, B - šilumos izoliacinė medžiaga, C - kedro masyvo tašas.


Viso gyvenimo
garantija

Laiko patikrintas „Lindal“ projektavimas, dizainas, inžinerija, medžiagos tapo kompanijos sėkmės pagrindu. Pasitikime savo jėgomis ir esame užtikrinti savo darbo kokybe, todėl klientams suteikiame neribotą garantiją mūsų produkcijai nuo bet kokių konstrukcijos defektų.
Tai geriausia garantija visoje statybų industrijoje. Turėdami tai, būsite saugūs - žinosite, kad „Lindal“ kompanija jums padės bet kada.

Turkel dizainas

Nauja „Dwell“ namų kolekcija – „Turkel Designs“, sukurta architekto Joel Turkel. Šio architekto 9 nauji projektai - tai natūralumą, gyvybingumą bei gamtos pojūtį suteikiantys namai.

Išskirtinis namas "Iki rakto"

Namas už buto kainą su pilna apdaila ir instaliacijomis, kuriam yra suteikiama viso gyvenimo garantija. Statomas iš aukščiausios kokybės ir natūralių medžiagų. Būkite užtikrinti dėl savo būsto!

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai