Kedro namai
lt

Priestatai

Kedro priestatų sistemos yra puikiausias būdas praplėsti esamo namo gyvenamąjį plotą. Visą tai galima atlikti bėgant laikui, kintant poreikiams ir norams. „Lindal“ siūlo priestatų variantus bet kokio stiliaus ir dydžio namams. Priestatai projektuojami taip, kad juose būtų galima gyventi, įvairiomis klimato sąlygomis.

Priestatams naudojamos šios detalės:
  • Aukščiausios kokybės struktūros konstrukcijos
  • Sijos ir kolonos
  • Profiliuota kanadietiškojo raudonojo kedro apdaila
  • Unikalios profiliuotų tvirtų lentų stogo lubos.


Technologijos

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai