Kedro namai
lt
ru
it
no
fr
de

Aktuali informacija

Pirmasis Lindal ekspozicinis centras Baltijos šalyse

Džiaugiamės galėdami pristatyti „Lindal“ Ekspozicinį centrą.

Lindal ekspozicinis centras yra unikalus dėl raudonojo kedro medienos, kuri ne tik ilgaamžė, skleidžia malonų aromatą, bet puošia namo išorę bei suteikia įdomių galimybių kurti interjerą.

Šio kedro namo projektas yra klasikinis „Lindal“ namo pavyzdys, kuriam išskirtinumo suteikia:
  • vitrininės sienos
  • unikali vidaus ir išorės kedro apdaila
  • patentuota stogo konstrukcija

Grindų ir stogo konstrukcijose naudojama patentuota perdangų technologija (Silent Floor®), dėl kurios unikalių ypatumų galima projektuoti dideles atviras erdves. Perdangos yra tvirtos ir stabilios, neskleidžia girgždesių.

Tai namas su viso gyvenimo garantija. Vienintelė visame pasaulyje tokią garantiją (angl. Lifetime Structural Warranty) suteikia kompanija „Lindal Cedar Homes“.


„Lindal“ Ekspozicinis centras pastatytas Kauno rajone, Raudondvario seniūnijoje.

Grįžti atgal · Aktuali informacija

Gyvybės medis

Kanadietiškas raudonasis kedras – „gyvybės medis“, pasižymintis dezinfekuojančiomis, antibakterinėmis savybėmis. Sukuriama puiki aplinka gyventi žmonėms, turintiems alergijų arba sergantiems kvėpavimo takų ligomis.
Kedras – stabiliausia spygliuočių rūšis. Kanados kedro struktūra yra ilga, tiesi ir grūdėta, todėl mediena nesikraipo, nesiriečia, nenusėda ir nesusitraukia. Kedro mediena yra pripažinta viena tinkamiausių medžiagų lauko struktūrų statybai.

Viso gyvenimo
garantija

Laiko patikrintas „Lindal“ projektavimas, dizainas, inžinerija, medžiagos tapo kompanijos sėkmės pagrindu. Pasitikime savo jėgomis ir esame užtikrinti savo darbo kokybe, todėl klientams suteikiame neribotą garantiją mūsų produkcijai nuo bet kokių konstrukcijos defektų.
Tai geriausia garantija visoje statybų industrijoje. Turėdami tai, būsite saugūs - žinosite, kad „Lindal“ kompanija jums padės bet kada.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai