Kedro namai
lt

Partneriai

Medžio vata » www.medziovata.lt

Aplinkai draugiškos statybinės medžiagos iš atsinaujinančių žaliavų. Atliekame namų apšiltinimo darbus STEICO medžiagomis.

Inovacinės STEICO statybinės medžiagos izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą. Jas naudodami žymiai sumažiname energijos išlaidas. Dėl jų ypatingų izoliacinių savybių mūsų namuose jaučiamės patogiai, juose yra geras mikroklimatas. Kiekvienai paskirčiai statyboje STEICO gali pasiūlyti atitinkamą gaminį! STEICO produktai lengvai apdirbami, nedirgina odos ir atsparūs senėjimui – amžiams skirtos statybinės medžiagos!
Stogo konstrukcija
Stogo konstrukcija
STEICO flex
STEICO flex
Gaminių asortimentas
Gaminių asortimentas

STEICO gaminiai pasižymi ne tik žemu šilumos laidumu, bet ir galimybe sukaupti daug šilumos. Jos visą dieną kaupia šilumos energiją ir perduoda šilumą į patalpas tik maždaug po 12 val., kai lauke yra šalčiau (fazinis postūmis). Dėl to mūsų namo palėpė vasarą yra maloniai vėsi, o žiemą patalpose yra geras mikroklimatas. STEICO gaminiai yra ir triukšmo izoliatoriai, puikiai slopina garsus. Mūsų butuose yra tyliau ir jaukiau.

Visos izoliacinės plokštės turi ženklą NATURE PLUS. Tai Europos kokybės ženklas, rodantis, kad statybinė medžiaga yra sveika ir draugiška aplinkai.
Daugiau informacijos www.medziovata.lt


Molio tinkas » www.moliotinkas.lt

Molio tinkas – ne tik ekologiška bet ir seniausia pasaulyje statybinė medžiaga su kuria labai paprasta dirbti, todėl siekiame sukurti gerą mikroklimatą Jūsų namuose. Šiai statybinei medžiagai reikalingi minimalūs energetiniai ištekliai.

Molis yra 100% ekologiška medžiaga, netoksiška, kuri sugeria kvapus bei yra atspari pelėsiui. Jis reguliuoja drėgmę namuose taip sukurdamas gerą mikroklimatą. Šios medžiagos danga yra itin patvari bei tinka bet kokiems paviršiams.

Į molio tinko sudėtį įeina tik natūralios kilmės sudėtinės dalys, kurios yra taip pat draugiškos aplinkai bei žmogaus sveikatai. Kadangi iš molio tinko galima išgauti įvairias struktūras, todėl siūlome Jums įvairovę pagal individualius poreikius.


Mes taip pat siūlome molio dažus bei molio plokštes. Su šiomis medžiagomis Jūsų namai taps jaukūs, šilti ir sveiki.
Daugiau informacijos rasite www.moliotinkas.ltEsame prekybiniai atstovai Lietuvoje, tad norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su mumis:
Mob.: +370 601 72224
El. paštas: info@sveikastatyba.lt

Kedro langai

Lindal produkcijos pagrindas – žemos argono dujų emisijos (Low E argon) stiklas, žinomas savo ypatinga savybe - sulaikyti šilumos energiją. Lindal siūlo plataus pasirinkimo bei įvairaus stiliaus langus, kuriems suteikiama 10 metų garantija.

Ekologiško namo statyba

Statyk savo svajonių namus kartu su mumis!


   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai