Kedro namai
lt

Namų galerija

Namų stiliai ir serijos

„Lindal“ siūlo jums išsirinkti iš 3000 jau „Lindal“ suprojektuotų planų, juos modifikuoti arba projektuoti individualiai. Su „Lindal“ viskas yra įgyvendinama. Ar ranka braižytas brėžinėlis, ar nuotrauka iš žurnalo, viskas gali tapti realybe – Jūsų amžinu svajonių namu. Ko gero sau tinkamo namo paieška yra pats atsakingiausias bei galvos skausmą sukeliantis uždavinys. Norėdami palengvinti šį procesą, kreipkitės į mus su klausimais bei pageidavimais.

Klasikinis stilius
Klasikinis stilius
Šiuolaikinis stilius
Šiuolaikinis stilius
Tradicinis stilius
Tradicinis stilius

Dwell kolekcija (naujiena!)
Dwell kolekcija (naujiena!)
Mažieji brangakmeniai
Mažieji brangakmeniai
Įkvėpimų kolekcija
Įkvėpimų kolekcija


Klasikinis stilius - iš mados neišeinančio stiliaus namai, pasižymi elegancija, gyvybingumu. Tai funkcionalūs, prabanga dvelkiantys namai. „Lindal“ klasikinių namų serija ypatingai pasižymi architektūrinių detalių įvairove. Moderni linija - tai griežto architektūrinio dizaino namai - švelnesnės linijos, žemesni stogų šlaitai. Erdvūs gyvenamieji plotai, vitrininiai langai - moderni prabanga. „Lindal“ sukūrė seriją projektų - priskiriamų Tradicinei linijai, kurie atspindi Šiaurės Amerikos senolių architektūrines tradicijas. Tai lengvos struktūros statiniai su daug erdvės viduje.

„Lindal“ tradicija - naujovių bei išskirtinumo ieškojimas, ilgiausių pasaulyje garantijų namo struktūrai suteikimas bei ekologiškumas. Tęsdama šias tradicijas, „Lindal“ visa tai pritaikė ir savo naujajai 2009 m. „Dwell“ kolekcijai - „Turkel Designs“. Tai XI amžiaus modernaus stiliaus namų projektai, pasižymintys sumaniais ir originaliais architektūriniais sprendimais.


Eksterjeras

„Lindal“ dizainas - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, lankstus namo aukštų išplanavimas, natūraliai apšviestas vonios kambarių interjeras. „Lindal“ dizainas — stilių sintezė. Patentuota projektavimo sistema yra įkvėpta „post and beam“ (kolonų ir sijų) konstrukcijų. Sistema yra ypatinga, nes išlaisvina didelę dalį sienų nuo bet kokios struktūros apkrovos, be to, atveria didelius apšviestų erdvių plotus.Interjeras

Taip atsiranda didelės galimybės lanksčiai formuoti namo aukštų išdėstymą, atsižvelgiant į kliento individualius pageidavimus, kambarių funkcijas. Struktūros tvirtumas ir stilių sintezė paverčia „Lindal“ namus nepaprasta vieta gyventi. Tai ne tik protinga investicija, bet ir prabangos jausmas, kurio apsuptyje gyvensite kiekvieną dieną.

Ekologiško namo statyba

Statyk savo svajonių namus kartu su mumis!


Technologijos

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

Lindal Elements kolekcija

Nauja Lindal Elements namų kolekcija – Tai modernaus dizaino mediniai namai, kur maži, atsitiktine tvarka išdėstyti langai pakeisti į aukštus langus per visą dviejų aukštų sieną iki pat stogo.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai