Kedro namai
lt

Medžio vata

Aplinkai draugiškos statybinės medžiagos iš atsinaujinančių žaliavų. Atliekame namų apšiltinimo darbus STEICO medžiagomis.

MEDŽIO VATOS šilumos akumuliavimo savybės net 2 KARTUS pranašesnės už akmens vatą, ir net 3 kartus už polistirolio ar stiklo vatos apšilitinimo sprendimus (statistiškai akumuliuojamas šilumos kiekis: medžio vata - 2000 J, akmens vata - 900 J, stiklas - 600 J). Daugiau medžio vatos privalumų.

Inovacinės STEICO statybinės medžiagos izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą. Jas naudodami žymiai sumažiname energijos išlaidas. Dėl jų ypatingų izoliacinių savybių mūsų namuose sukuriamas sveikas mikroklimatas. Kiekvienai paskirčiai statyboje STEICO gali pasiūlyti atitinkamą gaminį! STEICO produktai lengvai apdirbami, nedirgina odos ir atsparūs senėjimui – amžiams skirtos statybinės medžiagos!

STEICO flex, roof, therm
STEICO flex, roof, therm
STEICO special, underfloor, zell
STEICO special, underfloor, zell
STEICO canaflex, joist, wall
STEICO canaflex, joist, wall

PRODUKTAI STOGAMS

* lengvai surenkamos medienos pluošto plokštės stogui šiltinti
* klojamos ant gegnių
* atsparios atmosferos veiksnių poveikiui – po išoriniu stogu
* lengvos, nešančios sijos nekintančiais - stabiliais dydžiais
* atsparios kirpimo jėgoms
* atlaiko didesnes apkrovas nei medžio masyvas
* paprastas ir greitas montavimas bet kokiu oru
* nereikalaujantis specialios įrangos
* šalčio tiltų sumažinimas

PRODUKTAI PERDANGOMS

* slopina žingsnių ir erdvės garsus
* išlygina iki 3 mm nelygumus
* patvarus dėl stabilios plaušo struktūros
* neišsisluoksniuoja naudojant montažinius klijus
* naudojamas šildomoms grindims įrengti po tikrąją danga

PRODUKTAI SIENOMS

* ekonomiška vientisos medienos alternatyva
* karkasinės, tradicinės statybos laikantysis sienų elementas
* idealiai tinka senų pastatų renovacijai
* paprastas ir greitas montavimas, bet kokiu oru
* nereikalaujantis specialios įrangos
* šalcio tiltų sumažinimas
* galimas inžinierinių tinklų pravedimas per sijos vidų

PRODUKTAI GRINDIMS

* idealiai tinka akustinėms grindims įrengti
* tvirtinama konstrukciškai mediniuose tąšuose
* gerai slopina žingsnių ir erdvės garsus
* labai geros šilumos izoliacinės savybės
* patvari spaudimui

STEICO plokštės pranašesnės už tradicines statybines medžiagas savo izoliacinėmis savybėmis. Pagrindinis vasarinės izoliacijos tikslas yra mažinti šilumos skverbimąsi į pastato konstrukciją.

STEICO gaminiai pasižymi ne tik žemu šilumos laidumu, bet ir galimybe sukaupti daug šilumos. Jos visą dieną kaupia šilumos energiją ir perduoda šilumą į patalpas tik maždaug po 12 val., kai lauke yra šalčiau (fazinis postūmis). Dėl to mūsų namo palėpė vasarą yra maloniai vėsi, o žiemą patalpose yra geras mikroklimatas. STEICO gaminiai yra ir triukšmo izoliatoriai, puikiai slopina garsus. Mūsų namuose yra tyliau ir jaukiau.

Visos izoliacinės plokštės turi ženklą NATUREPLUS. Tai Europos kokybės ženklas, rodantis, kad statybinė medžiaga yra sveika ir draugiška aplinkai.
Daugiau informacijos www.medziovata.lt

Viso gyvenimo
garantija

Laiko patikrintas „Lindal“ projektavimas, dizainas, inžinerija, medžiagos tapo kompanijos sėkmės pagrindu. Pasitikime savo jėgomis ir esame užtikrinti savo darbo kokybe, todėl klientams suteikiame neribotą garantiją mūsų produkcijai nuo bet kokių konstrukcijos defektų.
Tai geriausia garantija visoje statybų industrijoje. Turėdami tai, būsite saugūs - žinosite, kad „Lindal“ kompanija jums padės bet kada.

Gyvybės medis

Kanadietiškas raudonasis kedras – „gyvybės medis“, pasižymintis dezinfekuojančiomis, antibakterinėmis savybėmis. Sukuriama puiki aplinka gyventi žmonėms, turintiems alergijų arba sergantiems kvėpavimo takų ligomis.
Kedras – stabiliausia spygliuočių rūšis. Kanados kedro struktūra yra ilga, tiesi ir grūdėta, todėl mediena nesikraipo, nesiriečia, nenusėda ir nesusitraukia. Kedro mediena yra pripažinta viena tinkamiausių medžiagų lauko struktūrų statybai.

Technologijos

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai