Kedro namai
lt

Mediniai langai

„Lindal kedro namai“ — didžiausia kedro namų gamintoja rinkoje, sukaupusi net 62 metų patirtį. „Lindal kedro namai“ siūlo išskirtinius ir savitus architektūrinius sprendimus bei įvairaus stiliaus namų projektus. Taip pat gali įgyvendinti individualius klientų pageidavimus. Kiekvienam namui suteikiama — viso gyvenimo garantija namo struktūrai.

Kaip pasaulinės kedro namų rinkos lyderiai, „Lindal“ žino, ko reikia, kad svajonė pavirstų gyvenamąja erdve, kurioje atsispindi Jūsų norai, aistros, pomėgiai, asmeninis komforto ir stiliaus suvokimas. Šiandieniniame gyvenime, norint pasistatyti namą, reiškia ieškoti ir pasirinkti - aukščiausią kokybę, geriausias medžiagas, moderniausias technologijas ir išskirtinį dizainą. „Lindal“ raudonojo kedro namuose rasite viską, o svarbiausia žinosite, ką gaunate už savo pinigus.

Šeimos, bendruomenės, planetos labui dauguma „Lindal“ namų savininkų vieningai renkasi ekologiškas sistemas ir statybines medžiagas savo namams. Ekologiškas gyvenimas suprantamas įvairiai. Dažniausiai tai suprantama kaip energijos ar kitų Žemės resursų taupymas ir nenaudojimas nuodingų statybinių medžiagų. Didėjanti ekologiškų produktų gausa leidžia sukurti komfortą ir unikalų stilių Jūsų namams, tuo pat metu nepakenkiant gamtai. Galiausiai, ekologiškas gyvenimas nėra tik kelionės tikslas, – tai kelias į šviesų gyvenimą Žemėje.

„Lindal“ kompanija didžiuojasi savo gera reputacija. Visame pasaulyje yra daugiau kaip 50000 kedro namų ir jais besidžiaugiančių savininkų. Kiekvienas namas - tai profesionalumo, legendinės kokybės, aukštų technologijų įrodymas. Įkvėptas dizainas, struktūrų vientisumas, ekonomiškumas, nebrangus namo išlaikymas — visa tai Jums garantuoja „Lindal“ kompanija.

Šiuo metu „Lindal kedro namai“ bendradarbiauja su daugiau nei 40 verslo partnerių, turi apie 200 nepriklausomų įgaliotų kompanijos atstovų visame pasaulyje. UAB „Rembilda“ yra išskirtinis šios kompanijos atstovas Lietuvoje.

Viso gyvenimo
garantija

Laiko patikrintas „Lindal“ projektavimas, dizainas, inžinerija, medžiagos tapo kompanijos sėkmės pagrindu. Pasitikime savo jėgomis ir esame užtikrinti savo darbo kokybe, todėl klientams suteikiame neribotą garantiją mūsų produkcijai nuo bet kokių konstrukcijos defektų.
Tai geriausia garantija visoje statybų industrijoje. Turėdami tai, būsite saugūs - žinosite, kad „Lindal“ kompanija jums padės bet kada.

Gyvybės medis

Kanadietiškas raudonasis kedras – „gyvybės medis“, pasižymintis dezinfekuojančiomis, antibakterinėmis savybėmis. Sukuriama puiki aplinka gyventi žmonėms, turintiems alergijų arba sergantiems kvėpavimo takų ligomis.
Kedras – stabiliausia spygliuočių rūšis. Kanados kedro struktūra yra ilga, tiesi ir grūdėta, todėl mediena nesikraipo, nesiriečia, nenusėda ir nesusitraukia. Kedro mediena yra pripažinta viena tinkamiausių medžiagų lauko struktūrų statybai.

Technologijos

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai