Kedro namai
lt

Aktuali informacija

Atgijusi klasika - Lindal Elements

Tai modernaus dizaino karkasiniai namai, kur maži, atsitiktine tvarka išdėstyti langai pakeisti į aukštus langus per visą dviejų aukštų sieną iki pat stogo. O aukšti dvišlaičiai stogai pakeisti į plokščius ar žemus šlaitinius stogus.

Lindal Elements karkasas susideda iš skirtingo dydžio elementų, kurie gali būti pasukami įvairiomis pusėmis taip išgaunant skirtingą namo vaizdą bei kryptį. Kiekvienas elementas gali būti su plokščiu arba žemu šlaitiniu stogu.

Principai, kuriais vadovaujasi Lindal Elements sistema:

1. Įvairių paskirčių zonos

Kiekvienas elementas pritaikytas kasdieniniam naudojimui:

Gyvenamieji elementai - tai didžiausi iš visų elementų, yra skirti šeimos susibūrimams. Skirti įrengti svetainei ar virtuvei kartu su valgomuoju kambariu. Gali būti vieno arba dviejų aukštų.
Asmeniniai elementai yra vidutinio dydžio, skirti miegamojo kambario ar namų biuro įrengimui.
Universalios paskirties pagalbiniai elementai, mažiausi blokai, idealiai tinkantys įrengti įėjimui ir blokų sujungimui, bei vonios kambariui kartu su drabužine, ar pritaikyti kitiems poreikiams.
Maži, trijų pusių, „pop-out“ plėtiniai skirti praplėsti gyvenamą erdvę bei suteikti jai daugiau saulės šviesos.
Lauko terasos skirtos išplėsti erdvę bei sujungti namo vidų su lauku.

2. Universalumas

Kiekvienas Lindal Elements blokas gali būti su plokščiu arba žemu šlaitiniu stogu, priklausomai nuo kliento pageidavimo. O kvadratinis daugumos elementų grindų ploto išplanavimas leidžia sukti stogo šlaitą įvairiomis kryptimis ir taip įsileisti natūralią saulės šviesą į namą, bei išgauti skirtingą pastato architektūrą.

3. Efektyvumas

Lindal Elementų statybiniai blokai ir dizainas buvo kuriamas siekiant efektyvumo. Projektavimo procese naudojant klasikinę Lindal statybos sistemą žymiai sutrumpėja projektavimo laikas. Tai leidžia greitai ir tiksliai įvertinti projektą.

Galimybė pasukti šlaitinį stogą bei pratęsti jo atbrailą, lengvai keisti langų išdėstymą bei dydį, leidžia tinkamai pritaikyti projektą prie esamos vietovės bei padidinti namo energijos vartojimo efektyvumą. Racionalus materialinių ir žmogiškųjų išteklių naudojimas mažina projekto sąnaudas.

Sveikų namų statyba

Esame įgaliotas Lindal atstovas Lietuvoje ir Europoje. Turime sukaupę ilgametę patirtį statybų srityje. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Galime pasiūlyti namo statybą „nuo...iki rakto“. Naudojant mūsų statybos medžiagų komplektą ir technologiją gyvenamąjį namą pastatysime per 3-5 mėn. laikotarpį , namo laikančiosioms konstrukcijoms suteiksime išskirtinę garantiją.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai