Kedro namai
lt

Apie Lindal

Istorija ir patirtis

„Lindal kedro namai“ — didžiausia kedro namų gamintoja rinkoje, sukaupusi net 67 metų patirtį. „Lindal kedro namai“ siūlo išskirtinius ir savitus architektūrinius sprendimus bei įvairaus stiliaus namų projektus. Taip pat gali įgyvendinti individualius klientų pageidavimus. Kiekvienam namui suteikiama — viso gyvenimo garantija namo struktūrai.
Sir Walter Lindal
Sir Walter Lindal
Viso gyvenimo garantija
Viso gyvenimo garantija
Kompanija „Lindal kedro namai“ buvo įkurta 1945 metais, Kanadoje. Kompanijos įkūrėjas — seras Walteris Lindalas. Tuomet jaunas, užsispyręs bei kupinas naujų minčių, armijos karininkas, norėjęs įgyvendinti savo idėją — statyti gražius, jaukius ir ilgaamžius namus. Jam pavyko, nes savo projektams įgyvendinti pasirinko unikalią statybinę medžiagą — raudonojo kanadietiško kedro medieną.

Jau pirmieji kedro namai serui Walteriui Lindalui pelnė didelį pripažinimą ir atvėrė tolimesnį kelią į sėkmę. Verslas klestėjo, kompanija plėtėsi. Po 26-rių sėkmingų veiklos metų kompanija persikėlė iš Kanados (Vankuverio) į Jungtines Amerikos Valstijas (Vašingtono valstija).


Kokybė

Kaip pasaulinės kedro namų rinkos lyderiai, „Lindal“ žino ko reikia, kad svajonė pavirstų gyvenamąja erdve, kurioje atsispindi Jūsų norai, aistros, pomėgiai, asmeninis komforto ir stiliaus suvokimas. Šiandieniniame gyvenime, norint pasistatyti namą, reiškia ieškoti ir pasirinkti - aukščiausią kokybę, geriausias medžiagas, moderniausias technologijas ir išskirtinį dizainą. „Lindal“ raudonojo kedro namuose rasite viską, o svarbiausia žinosite, ką gaunate už savo pinigus.
Raudonojo kedro tašai
Raudonojo kedro tašai
Nepriekaištinga kokybė
Nepriekaištinga kokybė

Ekologiškumas

Šeimos, bendruomenės, planetos labui, dauguma „Lindal“ namų savininkų vieningai renkasi ekologiškas sistemas ir statybines medžiagas savo namams. Ekologiškas gyvenimas suprantamas įvairiai. Dažniausiai tai suprantama kaip energijos ar kitų Žemės resursų taupymas ir nenaudojimas nuodingų statybinių medžiagų. Didėjanti ekologiškų produktų gausa leidžia sukurti komfortą ir unikalų stilių Jūsų namams, tuo pat metu nepakenkiant gamtai. Ekologiškas gyvenimas nėra tik kelionės tikslas – tai kelias į šviesų gyvenimą Žemėje.
Raudonojo kedro miškai (Kanada)
Raudonojo kedro miškai (Kanada)
Stabiliausia spygliuočių rūšis
Stabiliausia spygliuočių rūšis

Reputacija

„Lindal“ kompanija didžiuojasi savo gera reputacija. Visame pasaulyje yra daugiau kaip 50000 kedro namų ir jais besidžiaugiančių savininkų. Kiekvienas namas - tai profesionalumo, legendinės kokybės, aukštų technologijų įrodymas. Įkvėptas dizainas, struktūrų vientisumas, ekonomiškumas, nebrangus namo išlaikymas — visa tai Jums garantuoja „Lindal“ kompanija.


„Lindal“ atstovai

Šiuo metu „Lindal kedro namai“ bendradarbiauja su daugiau nei 40 verslo partnerių, turi apie 200 nepriklausomų įgaliotų kompanijos atstovų visame pasaulyje. UAB Geras namas yra išskirtinis šios kompanijos atstovas Lietuvoje.

Išskirtinis namas "Iki rakto"

Namas už buto kainą su pilna apdaila ir instaliacijomis, kuriam yra suteikiama viso gyvenimo garantija. Statomas iš aukščiausios kokybės ir natūralių medžiagų. Būkite užtikrinti dėl savo būsto!

Atrask savo
svajonių namus

Subtilus dizainas, struktūrų vientisumas, energijos efektyvumas, nebrangus namo išlaikymas — visa tai Jums garantuoja „Lindal“ kompanija. „Lindal“ mediena yra ypatinga ne tik dėl unikalios medžio rūšies, bet ir medienos ruošimo būdų. Kompanijai svarbi ne kiekybė, o kokybė, todėl skiriamas didelis dėmesys medienos paruošimui.

Technologijos

„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

   ·   Lindal kedro namai    ·   Lindal įgaliotas atstovas    ·   Lindal Cedar Homes    ·   Namų statyba    ·   Namų projektavimas    ·   Medinių namų statyba    ·   Namų statyba iš kedro    ·   Šilti namai    ·   Ekologiški namai    ·   Sveiki namai    ·   Mediniai namai    ·   Karkasiniai namai    ·   Rąstiniai namai    ·   Medinio namo kaina    ·   Medžio vata    ·   Mediniai langai